Lumi, sprzedawca energii elektrycznej dla mieszkańców Warszawy, będący częścią Grupy Kapitałowej PGE, największego wytwórcy energii w Polsce, nawiązała współpracę ze sklepem BezpiecznaRodzina.pl. Efektem tej współpracy jest nowa oferta promocyjna „Energia z bonusem – Bezpieczna Rodzina”.

m-post4.png


Lumi działa na stołecznym rynku od ponad roku. W tym czasie marka zyskała zaufanie wielu tysięcy zadowolonych klientów. Lumi oferuje szereg promocji dla nowych klientów indywidualnych, którzy zdecydują się podpisać kompleksową umowę sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji z Lumi. Chcąc zwiększyć atrakcyjność swoich ofert, marka wprowadza kolejną ofertę: „Energia z bonusem – Bezpieczna Rodzina”. Nowa oferta jest dostępna od 22 października 2019 r. W ramach promocji, każdy nowy klient, który zdecyduje się przejść do Lumi, otrzyma voucher na zakupy w sklepie BezpiecznaRodzina.pl o wartości 300 zł. Voucher można wykorzystać w ciągu 180 dni od chwili jego otrzymania.

m-post2.png


„Energia z bonusem – Bezpieczna Rodzina”

Z nowej oferty od Lumi mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Warszawy z obszaru, korzystający z grup taryfowych ,,G’’ na potrzeby gospodarstwa domowego. Oferta dedykowana jest przede wszystkim dla nowych klientów. Dotychczasowi klienci Lumi również mogą skorzystać z nowej oferty promocyjnej, ale na nowy punkt poboru energii elektrycznej. Lumi oferuje konkurencyjne stawki za energię elektryczną w wysokości 32 gr/kWh brutto, gwarancję braku podwyżek cen prądu przez 24 miesięcy, oraz jedną, prostą i zrozumiałą fakturę. Poza tym, klienci Lumi mogą na bieżąco monitorować swoje rachunki za prąd przy pomocy przyjaznej i łatwej w obsłudze platformy e-bok. Nowa oferta gwarantuje klientom opłatę handlową w wysokości 3,76 zł miesięcznie (jeżeli klient zdecyduje się na e-fakturę i zawarcie umowy podpisem elektronicznym) lub 4,99 zł miesięcznie w przypadku zgody na e-fakturę i zawarcie umowy tradycyjnym sposobem (wizyta w BOK lub kurier).

m-post3.png


Oferta Bezpieczna Rodzina obowiązuje do 31.12.2019r. Więcej informacji TUTAJ