Lumi, sprzedawca energii elektrycznej dla mieszkańców Warszawy, będący częścią Grupy Kapitałowej PGE, największego wytwórcy energii w Polsce, nawiązało współpracę z jednym z największych operatorów usług carsharingowych w Warszawie – 4Mobility. Efektem tej współpracy jest nowa oferta promocyjna „Energia z bonusem – 300 zł na carsharing”.

Lumi działa na stołecznym rynku od nieco ponad roku. W tym czasie marka zyskała zaufanie wielu tysięcy zadowolonych klientów. Lumi oferuje szereg promocji dla nowych klientów indywidualnych, którzy zdecydują się podpisać kompleksową umowę sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji z Lumi. Niedawno spółka uruchomiła ofertę promocyjną „Polecam Lumi”, a już wprowadza kolejną: „Energia z bonusem – 300 zł na carsharing”. Nowa oferta jest dostępna od 1 lipca 2019 r. W ramach promocji, każdy nowy klient, który zdecyduje się przejść do Lumi, otrzyma voucher na przejazdy 4Mobility o wartości 300 zł. To duża gratka dla użytkowników aplikacji 4Mobility, którzy aktywnie korzystają z usług carsharingu, dbając jednocześnie o obniżenie poziomu zanieczyszczeń w Warszawie i własne oszczędności. Voucher 4Mobility można wykorzystać w ciągu 9 miesięcy od chwili jego otrzymania.

Współpraca jaką nawiązaliśmy z 4Mobility to efekt naszej strategii, która na pierwszym miejscu zawsze stawia klienta. Lumi wychodzi naprzeciw jego oczekiwaniom, doskonaląc obecne oferty i wprowadzając nowe. Mnogość promocji jaką uruchomiliśmy w ostatnim czasie, to dowód na nieustające zaangażowanie naszego zespołu we wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i atrakcyjnych bonusów dla mieszkańców Warszawy – mówi Michał Czerniak, wiceprezes PGE Centrum - spółki odpowiedzialnej za markę Lumi.

 

„Energia z bonusem – 300 zł na carsharing”

Z nowej oferty od Lumi mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Warszawy z obszaru, korzystający z grup taryfowych ,,G’’ na potrzeby gospodarstwa domowego. Oferta dedykowana jest przede wszystkim dla nowych klientów. Dotychczasowi klienci Lumi również mogą skorzystać z nowej oferty promocyjnej, ale na nowy punkt poboru energii elektrycznej. Lumi oferuje konkurencyjne stawki za energię elektryczną w wysokości 32 gr/kWh brutto, gwarancję braku podwyżek cen prądu przez 24 miesięcy, oraz jedną, prostą i zrozumiałą fakturę. Poza tym, klienci Lumi mogą na bieżąco monitorować swoje rachunki za prąd przy pomocy przyjaznej i łatwej w obsłudze platformy e-bok. Nowa oferta gwarantuje klientom opłatę handlową w wysokości 3,76 zł miesięcznie (jeżeli klient zdecyduje się na e-fakturę i zawarcie umowy podpisem elektronicznym) lub 4,99 zł miesięcznie w przypadku zgody na e-fakturę i zawarcie umowy tradycyjnym sposobem (wizyta w BOK lub kurier).

 

Nowa oferta promocyjna od Lumi, w której klient otrzymuje voucher o wartości 300 zł na przejazdy 4Mobility oraz kompleksową umowę sprzedaży energii elektrycznej na preferencyjnych warunkach, to doskonała okazja dla użytkowników aplikacji 4Mobility, aktywnie korzystających z carsharingu w Warszawie. Ograniczenie ruchu drogowego w stolicy, dzięki współdzieleniu aut, ma też wymiar środowiskowy i społeczny. Jesteśmy przekonani, że oferty promocyjne od Lumi są na chwilę obecną bezkonkurencyjne na warszawskim rynku. Teraz każdy może z nich skorzystać  – dodaje Michał Czerniak