Lumi, marka oferująca sprzedaż energii elektrycznej na terenie Warszawy, będąca częścią Grupy Kapitałowej PGE, nawiązała współpracę ze sklepem BezpiecznaRodzina.pl. Jej efektem jest nowa oferta promocyjna „Energia z bonusem – Bezpieczna Rodzina”.

Bezpieczna rodzina - 300 zł w prezencie na wodoodporny smartwatch dla dziecka


Lumi funkcjonuje na warszawskim rynku od ponad roku. W tym czasie udało się jej zdobyć zaufanie wielu tysięcy zadowolonych klientów. Chcąc zwiększyć atrakcyjność swoich ofert, marka wprowadza kolejną ofertę: „Energia z bonusem – Bezpieczna Rodzina”. Nowa oferta jest dostępna od 22 października 2019 r. W ramach promocji, każdy nowy klient, który zdecyduje się podpisać umowę z  Lumi, otrzyma voucher na zakupy w sklepie BezpiecznaRodzina.pl o wartości 300 zł. Voucher można wykorzystać w ciągu 180 dni od chwili jego otrzymania.

Bezpieczna rodzina - 300 zł w prezencie na zegarek GPS dla seniora


„Energia z bonusem – Bezpieczna Rodzina”

Nowa oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców Warszawy korzystających z grup taryfowych „G”. Dotychczasowi klienci również mogą skorzystać z oferty, ale tylko poprzez zawarcie umowy w ramach nowego punktu poboru energii elektrycznej. Lumi wyróżnia konkurencyjna oferta 32 grosze za kWh brutto, a do tego gwarancja stałej ceny przez 2 lata.

Jeżeli podpiszesz umowę online i wybierzesz e-fakturę opłata handlowa wyniesie jedyne 3,76 zł miesięcznie, natomiast w przypadku, gdy zdecydujesz na podpisanie umowy w tradycyjny sposób (wizyta w BOK lub kurier) to opłat wzrośnie do 4,99 zł miesięcznie. 

Lumi oferuje konkurencyjne stawki za energię elektryczną w wysokości 32 gr/kWh brutto, gwarancję braku podwyżek cen prądu przez 24 miesięcy, oraz jedną, prostą i zrozumiałą fakturę. Poza tym, klienci Lumi mogą na bieżąco monitorować swoje rachunki za prąd przy pomocy przyjaznej i łatwej w obsłudze platformy e-bok. Nowa oferta gwarantuje klientom opłatę handlową w wysokości 3,76 zł miesięcznie, (jeżeli klient zdecyduje się na e-fakturę i zawarcie umowy podpisem elektronicznym) lub 4,99 zł miesięcznie w przypadku zgody na e-fakturę i zawarcie umowy tradycyjnym sposobem (wizyta w BOK lub kurier).

Bezpieczna rodzina - 300 zł w prezencie na smartwatch dla dziecka


Oferta Bezpieczna Rodzina obowiązuje do 31.12.2019r.