Energia dla Ciebie

Lumi Energia dla Ciebie to nowy cykl krótkich filmów, za pomocą którego uświadomimy mieszkańcom Warszawy w jak wielu codziennych czynnościach towarzyszy im prąd.

 

 

Oglądając telewizję, pracując zdalnie, ładując telefon, gotując, ćwicząc, robiąc porządki, szykując się do wyjścia, w tych i wielu innych, często niezauważanych czynnościach, zużywana jest energia elektryczna. Można powiedzieć, że obcujemy z nią każdego dnia, dlatego tak ważny jest świadomy wybór sprzedawcy prąd, który zapewni bezpieczeństwo dostawy i niską stawkę za usługę.

Tworząc te krótkie filmy chcielibyśmy podkreślić użyteczność produktów na prąd. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego ile rzeczy, które nas otaczają, zasilanych jest przez energię elektryczną. Tym samym chcielibyśmy pokazać, że prąd od Lumi dedykowany jest każdemu warszawiakowi. Zarówno temu, który woli aktywnie spędzać czas w domu, jak i temu, który traktuje swoje mieszkanie jako miejsce do relaksu i odpoczynku. Jest odpowiedni dla osób młodych, w średnim wieku i starszych. Jesteśmy pewni, że każdy mieszkaniec stolicy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Jako marka chcielibyśmy towarzyszyć naszym Klientom w codziennym życiu zasilając ich domy energią każdego dnia!

 

 

 

 

 

 

lumipge_site