Festiwal Cyfryzacji

W Lumi lubimy patrzeć w przyszłość, dlatego bierzemy udział w Festiwalu Cyfryzacji! W czasie jego trwania będzie można na własnej skórze przekonać się, na czym polega cyfryzacja i jakie korzyści przyniesie każdemu z nas. To aż 10 dni emocji! Przygotujcie się na interesujące wydarzenia, zniżki, Noc Innowacji i zbiórkę charytatywną!

 

Cyfrowe zniżki - oferta limitowana

Noc Innowacji – 5.10.2019 r.

Była Noc Muzeów, teraz czas na Noc Innowacji. Fundacja Digital Poland wraz z partnerami zaprasza do zobaczenia świata innowacji po zmroku. W Warszawie, Łodzi, Płocku i Wrocławiu 5 października otworzą się drzwi centrów badawczo – rozwojowych i najnowocześniejszych magazynów w Polsce. Będzie można podpatrzeć, nad czym głowią się pracownicy firmy Ericsson czy Polsat Games.

Cyfrowe Zniżki – 01.10.2019 do 10.10.2019 r.

W trakcie trwania festiwalu firmy partnerskie będą oferować zniżki i promocje na swoje produkty i usługi. W tym czasie każdy będzie mógł upolować jakąś okazję. Cyfrowe Zniżki to zupełnie nowe święto promocji w sklepach internetowych. Organizatorom zależy na popularyzacji nie tylko zakupów online, ale także płatności bezgotówkowych.

Cyfrowy Bohater 

Fundacja Digital Poland wraz z partnerami w czasie trwania Festiwalu Cyfryzacji uruchomia akcję charytatywną, podczas której prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na szkolenia z cyfrowych kompetencji dla osób w trudnej sytuacji życiowej. Całe nasze życie to zmiany. Nie możemy się ich bać, musimy za nimi podążać. Fundacja Digital Poland wyciąga pomocną dłoń do tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

 

Zobacz limitowaną ofertę od Lumi przygotowaną specjalnie na Festiwal Cyfryzacji w ramach Cyfrowych Zniżek!

 

 

 

Festiwal Cyfryzacji objęty jest Patronatem Honorowym Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR), Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości. Patronat nad wydarzeniem objął także Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, a Warszawa i Łódź są Miastami Partnerskimi.

Patronat wydarzeniu udzieliły również izby: Izba Gospodarki Elektronicznej, Krajowa Izba Gospodarcza (KIG), Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT), Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej (KIKE), Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji (PIIT), Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE) oraz Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska". 

Partnerami Strategicznymi Festiwalu Cyfryzacji są: Cyfrowy Polsat, Huawei, Netia, Plus, RASP, TVN Digital, UPC, Visa. Partnerami są: Agora, Evenea, Prowly, Polpharma, PwC, Rzeczpospolita oraz Ströer.

 

lumipge_site