Najlepsza oferta na prąd w Warszawie

Nasza bestsellerowa oferta „3 miesiące w bonusie” została uznana za najlepszą ofertę w Warszawie według niezależnej porównywarki Rachuneo. Cały kwartał bez opłat za prąd, a do tego niska stawka i gwarancja ceny. Wielu naszych klientów zadaje nam pytanie, czym różnimy się od ich obecnego dostawcy? Dlaczego mają zmieniać sprzedawcę prądu? Czy na pewno będą płacić mniej? Jeśli również zadajesz sobie takie pytania to poniższy tekst powinien rozwiać Twoje wątpliwości i wyjaśnić, dlaczego powinieneś dołączyć do LUMI!

1. Polska Marka

Po pierwsze jesteśmy polską marką stworzoną z myślą o potrzebach warszawiaków. Stanowimy część grupy kapitałowej PGE – lidera rynku energetycznego w Polsce. Zależy nam, aby każdy mieszkaniec stolicy miał możliwość bezpiecznego zawarcia umowy bez haczyków i w atrakcyjnej cenie. W ciągu dwóch lat udało nam się zdobyć zaufanie kilkudziesięciu tysięcy klientów. Dane Urzędu Regulacji Energetyki wskazują, że aż 87% warszawiaków zmieniających sprzedawcę prądu w okresie od kwietnia 2019 do grudnia 2019 r. wybrało naszą markę[1].

 

2. Gwarancja ceny

W ramach każdej z naszych ofert otrzymujesz gwarancję utrzymania ceny. U nas nie musisz się obawiać nagłych podwyżek cen prądu, a zyskujesz spokój na długie miesiące ze stałą, znaną Ci stawką.  Nasze bestsellerowe oferty dają Ci gwarancję niezmienności ceny nawet przez 2 lata, co na dynamicznie zmieniającym się rynku energii elektrycznej jest dużą zaletą dla klientów. Jedyny wyjątek to zmiana stawki VAT-u oraz podatku akcyzowego na energię elektryczną.
Na to już niestety nie ma wpływu żaden sprzedawca.

 

3. Stała niska cena energii

Kluczowym elementem przy wyborze sprzedawcy prądu jest cena. Niska stawka za kWh powiązana ze wspomnianą powyżej gwarancją utrzymania ceny powinna rozwiać Twoje wątpliwości przed podjęciem decyzji o zmianie sprzedawcy. Porównując ze sobą różne oferty dostępne na rynku należy zwrócić uwagę również na opłaty handlowe, które nie zależą od Twojego zużycia, a są co miesięcznymi opłatami stałymi. Wybór tańszego sprzedawcy na terenie Warszawy to nawet kilkaset złotych oszczędności w skali dwóch lat.

A Ty sprawdziłeś już jak to jest w Twoim przypadku? Zamiast ograniczać wykorzystanie prądu zacznij od obniżenia jego ceny

 

 

 

4. Promocje

Atrakcyjne promocje to również kluczowy element naszej usługi. Jedna z nich to Polecam Lumi, w której za polecenie nas swoim znajomym, czy rodzinie zyskujesz Ty i osoba, którą zaprosiłeś do Lumi 50 zł obniżki na rachunku za prąd. Prosty przelicznik - 1 osoba miesięcznie z Twojego polecenia to 600 zł zaoszczędzone przez Ciebie w ciągu roku. Więcej o tej promocji możecie przeczytać na stronie Polecam Lumi.

 

5. Zawarcie umowy

Ważnym elementem, zwłaszcza w obecnych czasach, jest możliwość zawarcia umowy online. U nas taką umowę możesz w prosty i szybki sposób podpisać bez wychodzenia z domu. Wybierasz odpowiednią dla siebie ofertę, a wszystkie formalności zostawiasz nam. To my zajmiemy się całym procesem związanym z wypowiedzeniem umowy u Twojego obecnego sprzedawcy i przeniesiemy Cię do nas :)

 

Jak masz jeszcze jakieś pytania dotyczące naszej oferty, czy zmiany sprzedawcy to napisz do nas na kontakt@lumipge.pl lub za pośrednictwem chatu na stronie internetowej. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

 

[1] Wyliczenia na podstawie danych Urzędu Regulacji Energetyki opublikowanych na stronie internetowej pod adresem www.ure.gov.pl/pl/energia-elektryczna/ceny-wskazniki/4776,Zmiana-sprzedawcy-monitoring.html, informacji dotyczącej zmiany sprzedawcy w wybranych miesiącach za okres od XII 2007 r. do XII 2019 r.”

lumipge_site