Pomagam z Lumi

Prąd od serca

Zasada jest prosta: Ty korzystasz z taniej energii, a my pomagamy fundacji, którą sam wybierzesz. Oferta „Prąd od serca” przeznaczona jest dla klientów z wielkim sercem. Najważniejsze w niej to:

  • wybierasz Organizację Pożytku Publicznego a my przekazujemy jej 100 zł oraz 0,01 zł za każdą kWh energii zużytej przez Ciebie,
  • prosty cennik i niskie ceny: tylko 0,32 zł za kWh energii, 
  • opłata handlowa to jedyne 4,99 zł miesięcznie z e-fakturą,
  • brak podwyżek cen prądu! Dajemy Ci gwarancję stałej ceny przez okres 24 miesięcy.

W skrócie: pomaganie jest proste i się opłaca!

Umowę wraz z pozostałymi dokumentami podpiszesz z nami elektronicznie, zyskasz dodatkowy rabat, a wszystkie formalności załatwimy za Ciebie.

Jeżeli wolisz złożyć podpis w sposób tradycyjny – możesz również zamówić kuriera.

Fundacje, którym pomożemy dzięki Tobie

Viva! Akcja dla zwierząt.

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva! zajmuje się walką o poprawienie losu zwierząt. Ten cel realizuje przez cały wachlarz działań - od reagowania w przypadkach znęcania się nad zwierzętami i prowadzenia spraw w sądach przeciwko ich oprawcom przez szkolenia instytucji państwowych aż po prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę kampanii i akcji informacyjnych propagujących etyczne traktowanie zwierząt. Zachęca też do adopcji zwierząt ze schronisk oraz piętnuje niehumanitarne i nieetyczne praktyki firm i osób prywatnych. 

Caritas Archidiecezji Warszawskiej

Caritas Archidiecezji Warszawskiej od blisko 30 lat prowadzi działalność charytatywno-opiekuńczą, humanitarną i wychowawczą na terenie lewobrzeżnej Warszawy i sąsiednich powiatów. Codziennie docieramy z pomocą do 1000 potrzebujących – osób bezdomnych, chorych, ubogich, samotnych i dzieci z trudnych środowisk. Pomagamy WSZYSTKIM – bez względu na ich wyznanie, światopogląd, narodowość, rasę i przekonania.

Rak'n'Roll

Fundacja Rak’n’Roll – Wygraj Życie powstała z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym kobietom w podobnej sytuacji. Od 8 lat pomagamy godnie przechodzić chorobę nowotworową, żyć dobrze i z radością. Tworzymy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówimy o raku rzeczowo i odważnie, przełamujemy tabu, uświadamiamy, a przede wszystkim - dajemy energię do przejścia przez chorobę.


Regulamin oferty promocyjnej

lumipge_site