Pakiet Fachowców

Sprawdź jakie usługi obejmuje pakiet fachowców: elektryk, hydraulik, dekarz i inni

 

Lumi, dbając o Twoje bezpieczeństwo oraz spokój, przygotowało dodatkową usługę – Pakiet Fachowców. Korzystając z niej gwarantujemy organizację interwencji specjalistów w Twoim mieszkaniu oraz pokrycie kosztów dojazdu, czynności diagnostycznych, robocizny, jak również materiałów użytych do naprawy awarii.

W okresie 24 miesięcy możesz zaoszczędzić nawet do 3 000 zł korzystając z pomocy fachowców. W ramach pakietu, organizujemy i pokrywamy koszty do 3 interwencji specjalistów, do kwoty 500 zł w odniesieniu do jednej interwencji, w okresie każdych kolejnych dwunastu miesięcy.

Pakiet Fachowców to interwencje w Twoim mieszkaniu następujących specjalistów:

  • ślusarza – w przypadku konieczności wymiany zamków po kradzieży z włamaniem lub w przypadku konieczności usunięcia awarii drzwi zewnętrznych;
  • elektryka – w przypadku awarii wewnętrznej instalacji elektrycznej;
  • hydraulika – w przypadku awarii instalacji wodnej, kanalizacyjnej lub centralnego ogrzewania;
  • szklarza – w przypadku uszkodzenia szyb w oknach i drzwiach zewnętrznych;
  • technika urządzeń grzewczych i gazowych – w przypadku awarii wewnętrznej instalacji gazowej lub awarii urządzenia grzewczego i gazowego;
  • dekarza – w przypadku uszkodzenia dachu, jeżeli takie uszkodzenie dachu może powodować ryzyko powstania szkody bądź jej powiększenia.

Pakiet Fachowców jest dostępny jako usługa dodatkowa w każdej ofercie Lumi. Za dodatkową opłatą w wysokości 4,99 zł miesięcznie otrzymasz Pakiet Fachowców przez okres 24 miesięcy. Opłata będzie uwzględniona w Twoich dokumentach rozliczeniowych.  

Z usługi możesz skorzystać w dowolnym momencie, podczas zawierania umowy na sprzedaż i dystrybucję energii, jak również w trakcie obowiązywania umowy aktywując ją np. w eBOKu (https://moje.lumipge.pl/). 

Prosimy o zapoznanie się z załączonym Regulaminem, który wskazuje warunki oraz zasady korzystania z Pakietu Fachowców.

fachowcy-grafika-bez-bok-1_obszar-roboczy-1.png

 

Przejdź do Moje Lumi Zamów ofertę z usługą Regulamin Usługi

 

 

lumipge_site